Co znajdziesz w środku?

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?

Harmonogram działań

Dowiesz się ile miesięcy, tygodni i dni przez ślubem czym się zająć, aby ze wszystkim zdążyć na czas. W uniwersalnym kalendarzu zapiszesz wszystkie spotkania i ważne daty. Przygotujesz również szczegółowy, godzinowy plan dnia ślubu wraz z zaznaczeniem osób odpowiedzialnych.

Pytania do wykonawców

Pytania do wykonawców wraz z miejscem na porównanie ich odpowiedzi pozwolą Wam dobrze przygotować się do rozmów i podjąć najlepsze decyzje. Będziecie również wiedzieli o co pytać i na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu umów, aby nic Was nie zaskoczyło w Dniu Ślubu.

Checklisty

Na każdym kroku Organizera czekają na Ciebie gotowe cheklisty, dzięki którym będziesz wiedziała, na jakim etapie przygotowań jesteście i czego Wam jeszcze brakuje. Znajdziesz tu listy najważniejszych spraw do załatwienia, dokumentów, części garderoby, usługodawców i wiele innych.

Usługodawcy weselni

Znajdziesz tu dużo miejsca na porównanie ofert usługodawców, spisanie wszelkich ustaleń oraz danych kontaktowych. Łatwo podejmiesz decyzję m.in. co do sali weselnej, fotografa, florystyki, zaproszeń ślubnych, fotobudki, a nawet zaprojektujesz własną suknię ślubną!

Formalności oraz budżet

Znajdziesz tu checklisty oraz opis dokumentów potrzebnych do ślubu cywilnego, kościelnego i konkordatowego wraz z datami ich przydatności. Dowiesz się krok po kroku jak, gdzie, kiedy i za ile wymienisz dokumenty po zmianie nazwiska. Gotowe do wypełnienia tabelki pomogą Ci zaplanować i kontrolować ślubne wydatki. Dowiesz się również, gdzie warto szukać oszczędności, a na czym lepiej nie oszczędzać.

Listy gości

Dzięki infografice ustalisz, kogo zaprosić na wesele (z przymrużeniem oka ;)). Specjalnie przygotowane tabelki pomogą Ci przygotować wstępne listy gości oraz listę ostateczną z podziałem na gości Panny Młodej, Pana Młodego, wspólnych znajomych oraz Usługodawców. Rozrysujesz ustawienie stołów na Waszej sali oraz usadzisz gości przy stołach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl