Idealny organizer ślubny – co powinien zawierać i który wybrać?
Idealny organizer ślubny – co powinien zawierać i który wybrać?

Dzień ślubu i wesela to niewątpliwie jeden z najważniejszych i najbardziej wyczekiwanych dni w życiu. Jednak zaplanowanie dnia ślubu to również nie lada wyzwanie! Ogrom przygotowań, rzeczy do załatwienia i decyzji do podjęcia może przytłaczać. Ale tu z pomocą przychodzą nam organizery ślubne, które krok po kroku przeprowadzają przez ślubne przygotowania. Zobacz 7 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę wybierając organizer ślubny.

 

Który organizer ślubny wybrać?

To pytanie pada z ust panien młodych bardzo często. Wszystkie internetowe grupy ślubne pod natłokiem tego pytania aż się uginają:) Jest kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę decydując się na zakup organizera ślubnego.

 

Co powinien zawierać idealny organizer ślubny?

 

  1. Harmonogram przygotowań – czyli szczegółowa lista zadań dostosowana do naszych realiów i terminów, z której dowiesz się na ile miesięcy, tygodni i dni przed ślubem czym powinnaś się zająć, aby o niczym nie zapomnieć i ze wszystkim zdążyć na czas.

Lista zadań w Organizerze Ślubnym Lovely rozpoczyna się od razu po zaręczynac, a kończy na organizacji podróży poślubnej i wymianie dokumentów po zmianie nazwiska. Konkurencyjne organizery rozpoczynają się około 18 miesięcy przed ślubem i sugerują np. poszukiwania sali weselnej dopiero 9 miesięcy przed uroczystością, co w polskich warunkach jest nierealne.

 

  1. Lista wymaganych dokumentów – prawo dotyczące dokumentów i terminów ich ważności zmienia się. Zwróć uwagę, żeby w organizerze ta lista była aktualna.

W Organizerze Ślubnym Lovely informacje na temat dokumentów są zgodne z aktualnym prawem (np. nie są Wam już potrzebne akty urodzenia na wizycie w dowolnym USC). Dodatkowo krok po kroku rozpisane są kolejne wizyty w urzędzie i kościele – terminy, powód wizyty, co ze sobą zabrać. Większość konkurencyjnych organizerów nie jest aktualizowana, a zawarte w nich informacje mogą wprowadzać w błąd i powodować niepotrzebny stres.

 

  1. Uniwersalny kalendarz – najlepiej, jeśli organizer nie jest kalendarzem na konkretny rok, tylko posiada miejsca do samodzielnego wpisywania dat. Można wtedy rozpocząć planowanie w dowolnym momencie i dostosować tempo przygotowań do własnych potrzeb.

Organizer Ślubny Lovely ma przygotowane miesięczne kartki z kalendarza, które sama uzupełniasz datami według potrzeb. Osobno rozpisany jest również dzień przed ślubem i dzień ślubu.

 

  1. Podział na rozdziały – dobrze sprawdzają się przekładki z grubszej tektury, dzięki którym szybko odnajdziesz to, czego akurat szukasz.

Organizer Ślubny Lovely podzielony jest na 7 rozdziałów, a każdy rozdział rozpoczyna kolorowa przekładka.

 

  1. Checklisty – wszystkiego, co się da. Jest to najwygodniejszy sposób na to, aby zaznaczyć, co już zostało zrobione, a czym jeszcze trzeba się zająć.

Organizer Ślubny Lovely posiada mnóstwo checklist. Wygodnie i przejrzyście odhaczysz: wykonane zadania, zgromadzone dokumenty, elementy stroju Pary Młodej, ustalenia z wykonawcami i wiele innych.

 

  1. Okładka– najlepiej, żeby była twarda, ponieważ jest bardziej wytrzymała. Wyobrażasz sobie, jak wygląda zeszyt z miękką okładką po ponad roku użytkowania? Na pewno nie jest estetyczny. Poza tym, okładka powinna Ci się podobać – w końcu będziesz na nią patrzeć przez wiele miesięcy, zabierać na spotkania z wykonawcami i na wakacje;)

Organizer Ślubny Lovely jest kołonotatnikiem w twardej oprawie o pastelowych kolorach z motywem roślinnym. Jest elegancki, stylowy i pięknie wykonany. Nie ma w nim przypadkowych stron! Piękne grafiki, szata graficzna i niepowtarzalne treści sprawiają, że jest wyjątkowy i nie ma sobie równych. Dodatkowo posiada gumkę spinającą całość. Dzięki spirali łatwo się go używa – nic się nie wygina i nie rozrywa.

 

  1. Wskazówki – organizer nie powinien być jedynie pustym zeszytem do uzupełniania z wykropkowanymi stronami. Dobrze, jeśli w odpowiednich miejscach podpowiada, proponuje, daje wskazówki.

Organizer Ślubny Lovely jest pełen PRAKTYCZNYCH informacji i nietuzinkowych pomysłów: jak przygotować koszyczek ratunkowy, fasony sukien ślubnych, diagram kogo zaprosić na wesele, pytania do wykonawców i wiele, wiele innych!

 

Podsumowując, idealny organizer ślubny powinien być pełen praktycznych i aktualnych informacji, które są dostosowane do naszych realiów. Powinien posiadać miejsce na własne notatki, inspiracje i zapiski. ALE, ALE! nie powinien spełniać jedynie roli notatnika na Twoje zapiski! Powinien krok po kroku przeprowadzać Cię przez przygotowania, podsuwać pomysły, podpowiadać kolejne posunięcia i posiadać cenne wskazówki, których próżno szukać w Internecie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl