5 błędów popełnianych przy organizacji ślubu i wesela
5 błędów popełnianych przy organizacji ślubu i wesela

Myślę że każda świeżo upieczona żona, która dopiero co zakończyła przygotowania ślubne, znalazłaby kilka rzeczy, które wolałaby/chciałaby zrobić inaczej. Właśnie po to, żeby tego uniknąć przygotowałam dla Ciebie listę 5 najczęściej popełnianych podczas przygotowań ślubnych błędów. Zobacz, jak łatwo możesz uniknąć rozczarowania i trudności podczas przygotowań do swojego Wymarzonego Dnia!

Oto 5 błędów popełnianych przy organizacji ślubu i wesela:

1. Zbyt dużo atrakcji

Fotobudka, pokazy barmańskie, puszczanie lampionów, a o północy obowiązkowe fajerwerki... Tak... Wszyscy wiemy, że atrakcje weselne są bardzo mile widziane, ale - jak we wszystkim - tu również potrzebny jest umiar. Goście na pewno chętnie skorzystają z 2-3 atrakcji w ciągu całego wesela, ale zostawcie im również przestrzeń na tańce i rozmowę.

2. Rezygnacja z próbnej fryzury i makijażu

Umówmy się - na swoim weselu musisz się czuć i wyglądać jak milion dolarów. Nie ryzykuj, że makijaż spłynie Ci cienką stróżką po policzku, a z hollywoodzkich loków zostanie ci zmokły baranek na głowie. Przy całym koszcie wesela te dodatkowe kilka stówek na próbną fryzurę i makijaż będą niezauważalne, za to Ty będziesz miała pewność, że przez całą noc będziesz wyglądać olśniewająco!

3. Dogadywanie się z usługodawcami "na słowo"...

...bo przecież to znajomy znajomych rodziców... Stanowcze NIE! Zawsze, ale to ZAWSZE spiszcie umowę i dopilnujcie, aby znalazły się w niej wszystkie niezbędne informacje. Zwróćcie również uwagę na dodatkowe koszty, zakresy usług itp. W Organizerze Lovely (klik) znajdziesz najistotniejsze pytania, które warto zadać każdemu z usługodawców przed podpisaniem umowy (i jest to zrobione serio rewelacyjnie).

4. Złe założenia w budżecie

Nikt nie lubi rozmów o pieniądzach, ale organizując wesele niestety nie da się ich uniknąć. W pierwszym kroku określcie całkowitą kwotę, którą planujecie wydać na ślub i wesele. Weźcie pod uwagę, że wydatki na salę weselną, jedzenie oraz alkohol pochłaniają zazwyczaj tylko około połowy całkowitego budżetu.

5. Zapominacie o tym, co najważniejsze...

Przygotowania do ślubu są niezwykle stresujące i łatwo zapomnieć, o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi. A najważniejsze jest przecież to, że wychodzisz za mąż za swojego Księcia z bajki, że się kochacie i chcecie dzielić ze sobą życie! Cała reszta jakoś się ułoży... 😊

 

Ściskam!

Olga Stępień

Autorka Organizera Ślubnego Lovely

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl